
влевовправо
Стілець OSAKA D горіх метал/беж TAP.253
- В наявності
- Код: OSAKADORBE
3 589,82 ₴
+380 (68) 002-27-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стілець, оббивка: тканина, каркас: метал, колір: бежевий tap. 253 / горіх. Профіль ніжки: 30 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Колір | Бежевий |
| Колір каркасу | Горіх |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 54 мм |
| Глибина | 62 мм |
| Висота | 77 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння | 50 |
| Глибина сидіння | 48 |
| Матеріал | Тканина |
| Ширина сидіння | 45 |
- Ціна: 3 589,82 ₴




