Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Колір | Бежевий |
| Колір каркасу | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 60 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Висота | 86 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння | 50 |
| Глибина сидіння | 45 |
| Матеріал | тканинна Noelle |
| Ширина сидіння | 43 |
- Ціна: 5 384,96 ₴









