
влевовправо
Стілець RIN чорний каркас/сірий TAP.254
- В наявності
- Код: RINCSZ
3 390,46 ₴
+380 (68) 002-27-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Колір | Сірий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 51 мм |
| Глибина | 61 мм |
| Висота | 79 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння | 49 |
| Глибина сидіння | 50 |
| Матеріал | Тканина |
| Ширина сидіння | 49 |
- Ціна: 3 390,46 ₴




