
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал сидіння: тканина.
Матеріал каркасу: метал в кольорі горіх.
Колір сидіння: бежевий.
Колір каркасу: горіх.
Розмір коробки: 96*53*37 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інтарсіо |
| Колір | Бежевий |
| Колір каркасу | Горіх |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 56 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Висота | 82 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8.5 кг |
| Висота сидіння | 49 |
| Глибина сидіння | 49 |
| Матеріал крісла | Тканина |
| Ширина сидіння | 54 |
- Ціна: 3 458,56 ₴










